Jänku-Jussil on uued sõbrad - hull teadlane ja piraat! 7. august 2020

mati / Kommentaarid (6)

Armastatud Jänku-Jussile ja Jänku-Johannale ning kuulsatele käsilastele on Jussimaailma ridadesse lisandunud veel hulk vahvaid tegelasi, kes heal meelel tublisid lapsi rõõmustama tõttavad!
Saage palun tuttavaks - professor Mati koos teaduste instituudi teadusteatriga ning kapten Ükssilm otse Kariibi merelt!

Veidi veider professor paotab lastele ust teadusmaailma läbi erinevate füüsika- ja keemiakatsete, kus lapsed saavad nii ise kaasa lüüa kui ka põhjaliku selgutuse miks üks või teine asi aset leiab ja vastuse kõikidele tekkivatele küsimustele. Professoril on kaasas hulk erinevaid vahendeid, et ehitada oma mullimasin või topsikahur, kaotada ära õhupallid või valmistada elevandi hambapastat ning palju muud! Laste eriliseks lemmikuks on aga draakoniküpsised ning otse loomulikult pärlijäätis, mida igaüks saab enesele meelepärase maitse ja värviga valmistada ning seejärel ühiselt pintslisse pista!

Kapten Ükssilm aga on üks vahva ja heasüdamlik mereröövel, kes purjetab meredel ringi oma ustava papagoiga ning otsib enesele uut meeskonda. Lõbusate võistluste ja mängude käigus teenitakse nii rohkelt auhindu kui ka leitakse üles ammu peidetud aare, mis muidugi kõikide vaprate merekarude vahel ära jaotatakse. Tihtipeale on Ükssilmal kaasas ka laevakahur, millega saavad kõik kindlat kätt ja täpset silma proovida.Jussimaailma uued ja vanad tegelased tervitavad kõiki ning jäävad tublide laste küllakutseid ootama!

Kommentaarid: 6

 • dvEqcjnyT 25. sept

  HhLfVucEYtF
 • fOgrJsGpNSTb 25. sept

  fZBVLjRzcvoU
 • FICSGAbhX 01. okt

  brkhNnIoKWfsQdOa
 • hUJGyZRpxXdAo 01. okt

  MBAFvNcx
 • JdWjpbHAMNIekE 10. okt

  xDeznCRPkEGfWhHg
 • xQdePpXCh 10. okt

  yCriloqmfBA

Lisa kommentaar

Email again: