Jänku-Juss koos sõpradest osavkäppadega pakub lastele meisterdamislusti!

Jänku-Jussi meistriklubi pakub lasteüritustel kogenud meisterdajate juhendamisel arendavaid käelisi tegevusi nii noorematele kui ka vanematele sõpradele. Ja kindlasti võivad ka lapsevanemad ise kaasa lüüa! 

Meistriklubi pakub suurt hulka erinevaid tegevusi, mis varieeruvad vastavalt ürituse iseloomule, laste arvule ja huvidele ning võivad olla ka seotud hooajaliste tähtpäevade või Jänku-Jussi teemapakettidega.  

Menukamate tegevuste hulka kuuluvad origami (lihtsamate kujundite voltimine paberist), erinevate loomamaskide valmistamine ja kaunistamine, Jänku-Jussi värvi- ja tegevuslehtede värvimine ja joonistamine, kaartide ja ehete töökoda. Suurematele lastele pakume salvrätitehnikas erinevate esemete (karbid, lillepotid, kaardid jm.) kaunistamist. T-särkide ja kottide disainimisel riidevärvidega saab aga kaasa lüüa kogu pere!

Meistriklubi meisterdajad tulevad rõõmsal meelel nii sünnipäevadele kui ka muudele üritustele ning pakuvad lastele isetegemise rõõmu!

Ühe meisterdaja (arvestusega kuni 20-le lapsele) töötunni maksumuseks on 20 eurot, millele  lisandub eelnevalt kokku lepitud materjali maksumus. Küsi lisa telefonil 51 39 534 (Mati) või meilitsi jussimaailm@gmail.com

Valikut meistriklubi osavkäppade meistriteoseid vaata siitsamast!