Küllakutseid ootab muhe ja nooruslik JÕULUVANA!

Teist aastat pakume asutustele ja organisatsioonidele aga ka eraisikutele muheda ja noorusliku Jõuluvana teenuseid, et muuta laste jõulupidu lastele meeldejäävaks ürituseks, kus lisaks luuletuste ja laulude kuulamisele tantsib ja laulab Jõuluvana ka ise koos lastega!

Aastate jooksul on meie Jõuluvana rõõmustanud lapsi kinos Artis, Mustamäe Keskuses, Apollo kinodes ning Lepatriinu ja Südamekese lasteaedades aga ka jaganud jõulumeeleolu lastele Paljulapseliste Perede Liidust, ning Tallinna Kaubamaja, Eesti Energia, SA Archimedes, BIGBANK AS ja paljude teiste ettevõtete ning organisatsioonide töötajate lastele, kelle positiivne tagasiside on julgustanud meid sel teel jätkama.

Jõuluvana külaskäigu maksumus on Tallinnas ja Harjumaal 100 eurot.

Abilistena saab Jõuluvana kaasa kutsuda nii Jänku-Jussi kui ka Jänku-Johanna, Päkapiku või siis hoopis käsilased Kevini ja Stuarti!

Küsige lisa jussimaailm@gmail.com või telefonil 51 39 534, kus vastab Mati!
Tellimisvormi leia palun SIIT!

Oleme rõõmuga valmis Teiega suhtlema, et täpsustada ja kokku leppida Jõuluvana programm ning täiendavad tegevused. Lõpliku pakkumise koostamisel juhindume peo kestvusest, laste arvust aga ka väljakujunenud traditsioonidest ning arvestame igati Teie soovide ning võimalustega!

 

Jnku-Juss ja Juluvana

Juluvana