Palju õnne, meie hea Eesti! 21. veebruar 2018

mati / Kirjuta esimene kommentaar

Jänku-Jussile sünnipäevad väga meeldivad aga ühelgi 100-aastasel tähtpäeval pole ta kunagi osalenud.
Kui oma suurte sõprade sünnipäeval on palju lusti ja naeru, mänge ja tantse, siis 100-aastase Eesti puhul on tunne veel pidulikum ja veidi pühalikki. 

Aga enne veel, kui Jänku-Juss koos venna Jassi, ema ja isaga laupäeva hommikul Toompeale lippu heiskama ja hiljem all-linna paraadi imetlema lähevad, on Jussil veel üks tähtis käik ees. Nimelt, suure sünnipäeva eelõhtul ootavad teda sõbrad Tallinna Mudila Lasteaias, et üheskoos veidi tantsida ja mängida aga ka valmistada sini-must-valgeid lipukesi ja teha muid ettevalmistusi pidupäevaks. Palju õnne meile kõigile!

Peale suurt sünnipäeva algab aga paljudel lastel, sealhulgas ka Jänku-Jussil, koolivaheaeg ning siis on oodata taas vahvat kohtumist robootikahuvilistega Viimsi Muuuv Seiklusmaal, kus 1. märtsil kell 12:30-14:30 hakkavad sõitma, põrisema ja võistlema taas haridusrobotid.

Ka Jänku-Jussi suured sõbrad põrunud professorid on oma vahvate osaluskatsetega Viimsi Muuuv Seiklusmaale tulemas ning kärtsu-mürtsu ja nalja-naeru on oodata 28. veebruaril kell 12:30-14:30 ning teist korda veel 4. märtsil kell 12:00-14:00.

Kommentaarid puuduvad

Lisa kommentaar

Email again: